Bransoletka złota splot Ankier z kulką

Żółte Złoto 585
995,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Ta delikatna złota bransoletka łańcuszkowa wykonana została z żółtego kruszcu próby 585, który nadaje jej luksusowego charakteru. To model łańcuszkowy, z centralnie umieszczonym elementem ozdobnym w postaci fragmentu łańcuszka o nieco szerszych ogniwach w kształcie spinacza biurowego, o splocie typu ankier. Na samym środku umieszczono charms w postaci gładkiej, niewielkiej kulki. Jest to model zapinany na federing, regulowany przy pomocy przedłużki, dzięki czemu można go jeszcze lepiej dopasować do każdego nadgarstka.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy KG B114_X1_17-19
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 1.60
Długość w centymetrach 17-19

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również