Bransoletka złota z serduszkami

Żółte Złoto 585
745,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Jako walentynkowy prezent warto wręczyć ukochanej kobiecie złotą biżuterię ze szlachetnego kruszcu próby 585, którą będzie ona mogła nosić na co dzień - tak, jak tę bransoletka złota łańcuszkowa z sercami. Na cienkim łańcuszku umieszczono delikatne symbole miłości, czyli serca, o bardzo subtelnej formie. Przedłużka i zapięcie na federing sprawiają, że rozmiar tej bransoletki łatwo dopasować do konkretnej osoby, przez co jeszcze lepiej nadaje się ona na prezent walentynkowy.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy GZ B768_X1_17-18
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 1.20
Długość w centymetrach 17-18
Kolekcja Celebrytki

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również