Bransoletka złota na nogę z kuleczkami

Żółte Złoto 585
745,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Bransoletka złota łańcuszkowa na kostkę to wspaniały sposób na podkreślenie zgrabnej kostki, a przy tym podkreślenie wakacyjnego outfitu odsłaniającego nogę. Ta subtelna bransoletka na kostkę świetnie nada się też jako dodatek do wieczorowych szpilek przy sukience odsłaniającej nogę. Jest to model łańcuszkowy, na którym znajdują się regularnie rozmieszczone jednakowe koraliki niewielkich rozmiarów. Dodatkowego blasku dodają im rzeźbienia na powierzchni. Model ten wykonano z żółtego złota próby 585. Zapięcie na federing sprawi, że bransoletka będzie się solidnie trzymała się kostki.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy ac b035n_x1_20-22
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 1.20
Długość w centymetrach 20-22

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również