Bransoletka złota z warkoczowym wzorem

Żółte Złoto 585
2 670,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Niektóre modele bransoletek nigdy nie wychodzą z mody - tak jak ten ponadczasowy model wykonany z żółtego złota próby 585. Ma postać płaskiego, segmentowego splotu, którego potrójne prostokątne elementy składają się na wzór przypominający francuski warkocz. Bransoletka złota segmentowa płaska ma jeden rozmiar i zapinana jest na karabińczyk, co sprawia, że pięknie prezentuje się na nadgarstku nawet gdy będzie się wokół niego okręcać. Regularny, prosty wzór i spora masa kruszcu sprawiają, że to bardzo wyrazisty model biżuterii o luksusowym charakterze, doskonały do biznesowych kreacji.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy kg b087_x1_17-19
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 4.30
Długość w centymetrach 17-19
Szerokość w centymetrach 0.5
Średnica w centymetrach 0.5

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również