Bransoletka złota splot Pancerka

Żółte Złoto 585
820,00 zł

Opis Produktu

Fantastyczny dodatek do prostych, casualowych lub biznesowych kreacji. Poprzez łańcuszkową bransoletkę można wyrazić swoje przywiązanie do klasy i elegancji, a oprócz tego ma się pewność, że jeszcze długo ten wzór nie wyjdzie z mody! Jeśli poszukujesz ponadczasowej biżuterii z wysokiej jakości kruszcu, postaw na tę bransoletkę ze złota próby 585 w ciepłym żółtym lub białym kolorze. Jej splot typu pancerka to kwintesencja klasyki! Ten model możesz mieć w długościach 18-22 cm i o różnych grubościach, dzięki czemu może on ważyć od 1.0 do nawet 4.60 g!

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy GS B053_X1_20.5
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 2.10
Długość w centymetrach 20.5
Szerokość w centymetrach 0.3
Średnica w centymetrach 0.3

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również