Bransoletka złota płaska z prostym wzorem

Żółte Złoto 585
2 170,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Ta regularna bransoletka złota segmentowa płaska to propozycja Jubiler Schubert dla pań, które cenią sobie żółte złoto i lubią wyrazistą, szeroką biżuterię, która to upodobanie podkreśli. Bransoletka ma płaski segmentowy wzór, na który składają się ułożone obok siebie drobne pełne elementy w kształcie listków otoczone w jednakowy sposób dwoma kółkami. Dzięki temu brzegi bransoletki są delikatnie pofalowane. Całość zapinana jest na karabińczyk i ma jeden rozmiar - doskonale pasujący na większość kobiecych nadgarstków.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy kg b088_x1_17-19
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 3.50
Długość w centymetrach 17-19
Szerokość w centymetrach 0.5
Średnica w centymetrach 0.5

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również