Zawieszka złota rozeta ażurowa dwukolorowa

Biało - Żółte Złoto 585
1 045,00 zł

Opis Produktu

Średniej wielkości zawieszka złota dwukolorowa prezentowana tutaj to wspaniały, nowoczesny dodatek do wielu stylizacji romantycznych i boho - lekkich, nowoczesnych i uroczych. Jej motywem przewodnim jest rozeta - doskonale znany od lat, klasyczny temat, którego symetria i wdzięczność fascynują miłośników sztuki od lat. Rozeta ma średni rozmiar, i została wykonana z żółtego oraz białego kruszcu próby 585. Ta złota zawieszka ma w sobie przewagę żółtego koloru, jednak biel dodaje jej lekkości i nowoczesności.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy kg w072a_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Biało - Żółty
Próba 585
Waga w gramach 1.90
Długość w centymetrach 3
Szerokość w centymetrach 2.4
Średnica w centymetrach 2.4
Kolekcja Air

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również