Zawieszka złota rozeta ażurowa dwukolorowa

Biało - Żółte Złoto 585
1 675,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Ta duża zawieszka złota dwukolorowa prezentowana tutaj to ciekawy motyw rozety, który fascynuje miłośników sztuki od lat, dzięki swojej symetrii i regularności. Okrągła duża zawieszka została wykonana z dbałością o wszelkie detale, z wykorzystaniem cudownego ażuru. Przeważa w niej żółta barwa kruszcu próby 585, z którego została wykonana, jednak białe złoto sprawia, że biżuteria ta wydaje się być jeszcze bardziej lekka. Ta duża złota zawieszka do naszyjnika wspaniale ozdobi stylizacje w stylu boho, romantycznym, ale również te artystyczne, o ciekawych i nieprzewidywalnych krojach i kolorystyce.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy kg w072b_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Biało - Żółty
Próba 585
Waga w gramach 2.70
Długość w centymetrach 3.4
Szerokość w centymetrach 2.4
Średnica w centymetrach 2.4
Kolekcja Air

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również