Zawieszka złota krzyżyk

Żółte Złoto 585
415,00 zł

Opis Produktu

Ta prosta złota zawieszka do naszyjnika może stać się najważniejszym elementem ubioru osób, które zostaną nią obdarowane. Przedstawia ona prosty, gładki krzyż pozbawiony jakichkolwiek zdobień, co czyni go idealnym symbolem do noszenia na co dzień, bez względu na stylizację również pod ubraniem. Wykonany z żółtego złota próby 585 krzyż to wspaniały, symboliczny prezent z okazji różnych katolickich uroczystości, chętnie wręczany z okazji chrzcin, Komunii Świętej czy bierzmowania.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy og w179_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 1.00
Długość w centymetrach 2.8
Szerokość w centymetrach 1.3
Średnica w centymetrach 1.3
Motyw Krzyżyk
Kolekcja Nature

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również