Zawieszka złota serce ażurowe

Żółte Złoto 585
320,00 zł

Opis Produktu

Poprzez ten ponadczasowy symbol miłości bardzo łatwo można wyrazić uczucia. Wystarczy, że wręczysz to piękne serce swojej ukochanej, a z pewnością zrozumie ona, co do niej czujesz. Ta złota zawieszka w szlachetnym żółtym kolorze ma postać trójwymiarowego serca. Zostało one wykonane metodą ażurową, dzięki czemu nabiera lekkości, ale także jeszcze skuteczniej przykuwa uwagę. To dobry pomysł na prezent, który obdarowana osoba z pewnością będzie chciała mieć przy sobie każdego dnia!

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy gs w1540_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 0.60
Długość w centymetrach 1.5
Szerokość w centymetrach 0.7
Średnica w centymetrach 0.7
Motyw Serce

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również