Zawieszka złota drzewko szczęścia z cyrkoniami

Żółte Złoto 585
Special Price 747,00 zł Regular Price 830,00 zł
0%
747,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
-10%
830,00 zł
Cena regularna

Opis Produktu

Ta efektowna zawieszka z powodzeniem może stać się prezentem dla osoby, której dobrze życzymy, a także swego rodzaju amuletem. Przedstawia ona drzewko szczęścia wpisane w okrąg - figurę idealną. Wykonano ją ze szlachetnego złota żółtego próby 585, a ozdobiono dookoła pięknymi białymi cyrkoniami, które wspaniale połyskują na tle ciepłego koloru kruszcu. Ta symboliczna zawieszka z pewnością przyniesie wiele szczęścia swojej właścicielce, ale również stanie się jej ulubioną biżuterią noszoną na co dzień i od święta!

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy gs w1512_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 1.60
Kamień Cyrkonia
Kolor kamienia Biały
Długość w centymetrach 2.7
Motyw Natura
Kolekcja Nature

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również