Zawieszka złota rozeta z cyrkoniami

Żółte Złoto 585
810,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Motyw rozety bardzo często powtarza się w biżuterii Jubiler Schubert, ponieważ jest tak piękny, że uwielbiają go kobiety na całym świecie, a przy tym niezwykle wdzięczny. Tę rozetę można nosić nie tylko od święta, ale również do codziennych, efektownych stylizacji. Jest to złota zawieszka z cyrkoniami, z kruszcu w żółtym kolorze, której wnętrze stanowi ażurowe zdobienie w kształcie rozwiniętej róży, o bardzo symetrycznych, regularnych kształtach. Ozdobiono ją okręgiem, który w całości wysadzany jest drobnymi białymi cyrkoniami. To sprawia, że ta zawieszka jest naprawdę wyjątkowa i wspaniale błyszczy w świetle!

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy gz w2064_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 1.30
Kamień Cyrkonia
Kolor kamienia Biały
Długość w centymetrach 2.2
Szerokość w centymetrach 1.1
Średnica w centymetrach 1.1
Kolekcja Air

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również