Zawieszka złota Koliber

Biało - Żółte Złoto 585
Special Price 738,00 zł Regular Price 820,00 zł
27%
580,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
-10%
820,00 zł
Cena regularna
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Ten subtelny koliber wykonany w postaci zawieszki ze złota próby 585 ma kolor żółty. Wnętrze jego ażurowych skrzydełek zostało wypełnione białym złotem, przez co ptaszek zyskuje na lekkości. Może wspaniale zdobić proste, nowoczesne kroje stylizacji i dodawać uroku swojej właścicielce, a przy tym stać się jej ulubionym elementem biżuterii. Koliber występuje w wersji rozmiarowej 2.6 lub 2.0 cm.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy og w573_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Biało - Żółty
Próba 585
Waga w gramach 1.20
Długość w centymetrach 2.5
Szerokość w centymetrach 1.1
Średnica w centymetrach 1.1
Motyw Natura
Kolekcja Nature

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również