Zawieszka złota serce z brylantami

Biało - Żółte Złoto 585
Special Price 2 369,50 zł Regular Price 3 385,00 zł
-30%
3 385,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
-30%
3 385,00 zł
Cena regularna
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Ta zawieszka złota z brylantami, choć niewielka, to niesie za sobą potężne przesłanie miłości, dzięki temu, że ma kształt serca. To właśnie ono, jako ponadczasowy symbol znany doskonale na całym świecie, prezentuje się wspaniale przy każdej stylizacji - zarówno jako dodatek do wieczorowych kreacji, jak i jako ulubiona biżuteria codzienna na delikatnym łańcuszku. Złota zawieszka serce z kruszcu żółtego próby 585 ma na swojej powierzchni kilka drobnych białych brylantów, dzięki którym wspaniale błyszczy i prezentuje całą swoją wspaniałość.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy de 24wd_x1_0.11
Kruszec Złoto
Kolor złota Biało - Żółty
Próba 585
Waga w gramach 0.90
Kamień Brylant
Kolor kamienia Biały
Masa karatowa 0.110
Barwa brylantu H
Czystość brylantu SI
Długość w centymetrach 1.5
Kolekcja Chrzest, Komunia

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również