Złote kolczyki koła potrójne

Żółte Złoto 585
2 235,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Te minimalistyczne złote kolczyki koła w żółtym kolorze idealnie sprawdzą się w przypadku kobiet, które lubią niebanalną biżuterię o wyjątkowym charakterze, ale w minimalistycznej wersji. Ten model składa się z trzech kółek zebranych w jeden spójny element, zakończonych prostym sztyftem. Dzięki temu zapięciu małe kółka nie potrzebują trzech, lecz tylko jedną dziurkę, by wygodnie znaleźć się w uchu. To model o gładkiej powierzchni, który prezentuje się bardzo niebanalnie - a mimo to z powodzeniem można go nosić na co dzień!

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy gz k1983_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 3.60
Wysokość w centymetrach 2
Szerokość w centymetrach 1
Średnica w centymetrach 1

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również