Złote kolczyki kocie łapki

Żółte Złoto 585
475,00 zł

Opis Produktu

Tak minimalistyczna biżuteria to bardzo dobry sposób na to, aby codziennie nosić to, co najlepiej odzwierciedla Twoją osobowość i upodobania. Te złote kolczyki punktowe wykonano ze szlachetnego żółtego kruszcu próby 585, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w wieloletnim noszeniu i nigdy nie tracą na wartości. Kolczyki zawieszone na sztyfcie mają bardzo prosty motyw przedstawiający odcisk kocich łapek. To jeden z ulubionych tematów przewodnich w biżuterii, tatuażach czy ubraniach dla miłośniczek kotów!

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy gz k1981_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 0.90
Wysokość w centymetrach 0.7

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również