Kolczyki złote łezki wiszące

Biało - Żółte Złoto 585
1 365,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Eleganckie złote kolczyki wiszące w bardzo ponadczasowym kształcie, które świetnie dopełnią eleganckie stylizacje, zarówno te biznesowe, jak i wieczorowe. Wykonano je z żółtego złota próby 585 o szlachetnym połysku. Zawieszka typu bigiel angielski umożliwia wygodne założenie kolczyków i utrzymywanie się ich na uszach. Elementem ozdobnym są wiszące zdobienia w kształcie delikatnej łezki. Dostępnych jest kilka wariantów rozmiarowych tych kolczyków, od 4,2 do 4,4 cm długości.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy GZ K1708_X1
Kruszec Złoto
Kolor złota Biało - Żółty
Próba 585
Waga w gramach 2.20
Wysokość w centymetrach 4.1
Szerokość w centymetrach 1.3
Średnica w centymetrach 1.3
Kolekcja Blisko Ciebie

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również