Złote spinki do mankietów

Żółte Złoto 585
2 510,00 zł

Opis Produktu

Te złote spinki do mankietów to wspaniała męska ozdoba dla panów, którzy cenią sobie szyk i elegancję podczas specjalnych uroczystości. To spinki wykonane ze złota próby 585 w kolorze żółtym. Mają okrągły kształt, a na ich powierzchni znajduje się ciekawe tłoczenie w plusy, które tworzą charakterystyczny, kraciasty wzór. Takie spinki będą idealnym uzupełnieniem eleganckiej męskiej stylizacji na wyjątkowe okazje i dodadzą jej powagi, a jednocześnie modernistycznego blasku.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy rp s001_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 5.70
Rodzaj Wykończenia Emalia
Kolor wykończenia Biały
Długość w centymetrach 1.5
Szerokość w centymetrach 1.5
Średnica w centymetrach 1.5
Kolekcja Dla niego, Kolekcja Ślubna

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również