Pierścionek złoty z cyrkonią dwukolorowy

Biało - Żółte Złoto 585
od 370,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Motyw oka, czy po prostu migdałowaty kształt elementu ozdobnego, podkreślony pięknem białego kamienia. Bez względu na to, z czym kojarzy Ci się ten pierścionek złoty z cyrkonią, z pewnością zwróci on Twoją uwagę. Dwukolorowa obrączka zwieńczona została ozdobą w kształcie oka, a jej wnętrze udekorowano niewielką białą cyrkonią, niczym tęczówką. To wspaniały model biżuterii dla kobiet, które lubią nietypowe ozdoby, ale w minimalistycznym wydaniu, pozwalającym nosić je na co dzień, do każdej stylizacji.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy ta 289_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Biało - Żółty
Próba 585
Waga w gramach 0.60
Kamień Cyrkonia
Kolor kamienia Biały

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również