Naszyjnik złoty żmijka

Żółte Złoto 585
Special Price 1 004,50 zł Regular Price 1 435,00 zł
-30%
1 435,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
-30%
1 435,00 zł
Cena regularna

Opis Produktu

Ten supernowoczesny naszyjnik złoty łańcuszkowy płaski stworzono w oparciu o najnowsze trendy, w których króluje minimalizm, ale w nietypowym wydaniu. Naszyjnik typu żmijka o płaskiej strukturze, stworzony w taki sposób, aby dawać wrażenie elastyczności. Łańcuszek nie plącze się, dlatego jest niezwykle wygodny w przechowywaniu, i zdecydowanie zwraca na siebie uwagę ze względu na swoją formę. Jest to naszyjnik gładki, bez regulacji, zapinany na federing. Wykonano go z żółtego złota próby 585, dlatego wspaniale prezentuje się solo na szyi jako dodatek do eleganckich kreacji biznesowych.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy gz n1057_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 2.70
Długość w centymetrach 42
Szerokość w centymetrach 0.3
Średnica w centymetrach 0.3

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również