Naszyjnik złoty kulkami i serduszkami

Żółte Złoto 585
1 365,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Delikatna kolia łańcuszkowa wykonana z ciepłego żółtego złota próby 585 subtelnie podkreśli piękno Twojej codziennej stylizacji. Można wykorzystać ją jako prezent dla ukochanej kobiety, głównie z uwagi na subtelny miłosny przekaz zawarty w jej zdobieniach. Na całej długości naszyjnika umieszczono naprzemiennie koraliki w kształcie kulek oraz serduszek, rozmieszczone regularnie. Tworzy to bardzo symetryczny wzór, który pięknie się prezentuje na szyi nawet wtedy, gdy naszyjnik złoty łańcuszkowy zmieni swoje położenie.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy og n519_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 2.20
Długość w centymetrach 42-45

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również