Naszyjnik złoty z motylem

Żółte Złoto 585
2 485,00 zł

Opis Produktu

Ten wyjątkowy naszyjnik złoty z dużym motylem w kolorach żółtczerwonych, jest prawdziwym dziełem sztuki. Wykonany w stylu witrażu, motyl jest nie tylko ozdobą, ale również symbolem przemiany i piękna. Naszyjnik, stworzony z najlepszej próby złota 585, idealnie podkreśla każdą stylizację, a jego nowoczesny design sprawia, że jest on doskonałym wyborem na każdą okazję. Pasujące kolczyki w tym samym stylu tworzą piękny wiosenny zestaw biżuterii, który uzupełni Twoją garderobę o unikatowy element.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy ac n083_x3
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 4.60
Rodzaj Wykończenia Emalia
Kolor wykończenia Czerwony
Długość w centymetrach 42-45
Wysokość w centymetrach 4.3

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również