Pierścionek złoty z brylantami

Żółte Złoto 585
od 1 872,50 zł Regular Price 2 675,00 zł
-30%
2 675,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
-30%
2 675,00 zł
Cena regularna
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Ten niezwykle minimalistyczny pierścionek ma w sobie dużo luksusowego blasku, o czym z pewnością przekona się jego nowa właścicielka, która uwielbia proste, innowacyjne formy. Jest to cienki złoty pierścionek z brylantami w postaci lekkiej obrączki, w której szlachetne kamienie o barwie H umieszczono wzdłuż, tworząc z nich ciekawe wzory. Ten model z uwagi na subtelność jest bardzo polecany do noszenia na co dzień - do każdej stylizacji.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy de 207md_x3_0.09
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 1.15
Kamień Brylant
Kolor kamienia Biały

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również