Bransoletka srebrna z serduszkiem

Białe Srebro 925
115,00 zł

Opis Produktu

Ta unikatowa bransoletka srebrna łańcuszkowa może stać się świetnym dodatkiem do codziennych stylizacji w przypadku kobiet ceniących sobie ponadczasowe, proste motywy. To prosta, elastyczna taśma, do której przymocowano delikatne serduszko stanowiące jedyną ozdobę. Taka bransoletka noszona na co dzień jest wyrazem romantycznego usposobienia swojej właścicielki. Dzięki przedłużce można dowolnie dopasować jej rozmiar - nie ma zatem przeciwwskazań, by stała się walentynkowym prezentem.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy as b605_x1_16-20
Kruszec Srebro
Kolor srebra Biały
Próba 925
Waga w gramach 2.50
Długość w centymetrach 16-20

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również