Bransoletka srebrna skrzydło ażurowe

Żółte Srebro 925
85,00 zł

Opis Produktu

Supermodny motyw anielskiego skrzydła umieszczony został w centralnej części tej bransoletki. Skrzydło wykonano ze srebra w kolorze białym lub żółtym, i jest ono niezwykle lekkie - inspirowane wolnością. Łączy się z zapięciem przy pomocy sznurka w kolorach czerwonym, granatowym lub zielonym do wyboru, oraz cienkiego łańcuszka typu ankier. Całość zakończona jest karabińczykiem i przedłużką, dzięki której bransoletka srebrna Skrzydło może wydłużyć się z 16 cm do 19 cm.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy va b016_x2_16-18
Kruszec Srebro
Kolor srebra Żółty
Próba 925
Waga w gramach 1.00
Kamień Cyrkonia
Długość w centymetrach 16-18
Motyw Skrzydła
Kolekcja Air

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również