Bransoletka srebrna sztywna pozłacana o falistej fakturze

Żółte Srebro 925
195,00 zł

Opis Produktu

W tym zgrabnym modelu bransoletki udało się połączyć efektowność i minimalizm. To bransoletka srebrna sztywna z wygodnym zapięciem, ułatwiającym zakładanie i zdejmowanie jedną ręką. Ma ona kolor żółtego złota, co czyni ją niezwykle elegancką, doskonałą również do wieczorowych lub koktajlowych stylizacji. Na zewnątrz postawiono na ciekawy falowany wzór - sprawia on, że faktura bransoletki jest wypukła, a przez to biżuteria staje się bardziej interesująca.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy as b485_x2_6
Kruszec Srebro
Kolor srebra Żółty
Próba 925
Waga w gramach 4.50
Szerokość w centymetrach 6
Średnica w centymetrach 6
Kolekcja Simply

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również