Bransoletka złota kulkowa

Białe Złoto 585
1 740,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Białe złoto to dla kobiet idealny sposób na to, by uszlachetnić noszoną przez siebie biżuterię, ale nadać jej jednocześnie bardziej chłodnego charakteru. Ta bransoletka z białego złota łańcuszkowa jest modelem o subtelnym, kulkowym splocie. Dzięki temu jest niezwykle ponadczasowa i łatwo dopasować ją do dowolnej stylizacji. Bransoletka dzięki chłodnej kolorystyce świetnie sprawdzi się jako dodatek w przypadku kobiet o ciepłym typie urody - wyeksponuje go jeszcze korzystniej. Ten model biżuterii z powodzeniem możesz nosić choćby codziennie!

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy heau b123_x3_18-20
Kruszec Złoto
Kolor złota Biały
Próba 585
Waga w gramach 2.80
Długość w centymetrach 18-20

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również