Bransoletka złota splot Bismarck dwukolorowa

Biało - Żółte Złoto 585
1 120,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Model bransoletki, który zdecydowanie sprzyja noszeniu na co dzień, z uwagi na bardzo uniwersalną stylistykę oraz wygodne zapięcie federling. Minimalistyczny design w postaci owalnych ogniw łączonych ze sobą na płasko w splocie typu bismarck pięknie uzupełnia wykończenie z drogocennego kruszcu. Bransoletka złota występuje w wersji żółtej lub biało-żółtej, do wyboru. Na krawędziach ogniw występuje delikatne zdobienie w postaci nacięć, które odbijają światło. Całość ma długość 17-18 cm. To doskonały dodatek do eleganckich stylizacji.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy OG B080_X1_18
Kruszec Złoto
Kolor złota Biało - Żółty
Próba 585
Waga w gramach 1.80
Długość w centymetrach 18

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również