Bransoletka złota segmentowa dwukolorowa

Biało - Żółte Złoto 585
1 120,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Ta niezwykła elegancka bransoletka złota segmentowa dwukolorowa to propozycja idealna dla kobiet nowoczesnych, ceniących sobie minimalizm, ale potrzebujących czegoś luksusowego na specjalne wyjścia. Wykonano ją w dwóch kolorach złota próby 585, białym i żółtym. Dostępna jest także wersja żółta lub biała w sklepie Jubiler Schubert. Segmenty bransoletki są bardzo delikatne i przypominają kształtem ziarnka ryżu, a na powierzchni częściowo ozdobiono je delikatnymi grawerami, dla podkreślenia ich wyjątkowości.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy GZ B506_X1_19
Kruszec Złoto
Kolor złota Biało - Żółty
Próba 585
Waga w gramach 1.80
Długość w centymetrach 19

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również