Bransoletka złota segmentowa dwukolorowa

Biało - Żółte Złoto 585
795,00 zł

Opis Produktu

Ten subtelny model bransoletki z pewnością skradnie serce kobiet, które uwielbiają minimalistyczne, ponadczasowe dodatki. Wykonana ze złota próby 585 w kolorze żółtym lub biało-żółtym bransoletka złota dwukolorowa ma charakter potrójnych ogniw łączonych przy pomocy satynowo wypełnionego elementu ozdobnego. Jej szerokość to zaledwie 0,2 cm, co pozwala połączyć ją z innymi elementami biżuterii noszonymi na co dzień. Powtarzalność wzoru sprawia, że pod każdym kątem prezentuje się on jednakowo. Długość bransoletki to 18 lub 19 cm. Zakończona jest solidnym karabińczykiem ułatwiającym zapinanie.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy OG B901_X2_18
Kruszec Złoto
Kolor złota Biało - Żółty
Próba 585
Waga w gramach 1.50
Długość w centymetrach 18
Szerokość w centymetrach 0.3
Średnica w centymetrach 0.3

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również