Kolczyki srebrne koła pozłacane

Żółte Srebro 925
135,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Te niezwykle ponadczasowe cienkie kolczyki koła srebrne w złotym kolorze to klasyk, który powinien znaleźć się w szkatułce każdej kobiety. Mają 5 cm średnicy - są więc duże i dobrze widoczne z daleka, ale jednocześnie wygodne do noszenia na co dzień i podczas zwariowanych imprez. To kolczyki cienkie zapinane na chowany sztyft - bardzo dobrze radzący sobie, gdy trzeba zapewnić im maksymalną stabilność na uchu, bez możliwości przypadkowego wysunięcia się.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy he k096f_x2-5-2.5
Kruszec Srebro
Kolor srebra Żółty
Próba 925
Waga w gramach 2.50
Wysokość w centymetrach 5
Szerokość w centymetrach 0.1
Średnica w centymetrach 5

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również