Kolczyki srebrne koła grube

Białe Srebro 925
110,00 zł

Opis Produktu

Te wyjątkowe kolczyki srebrne koła przypominają klasyczne świąteczne girlandy - z uwagi na swój kształt i piękne, regularne zdobienie na grube powierzchni. Mają średnią wielkość, która jednak zdecydowanie przykuwa uwagę, zwłaszcza dzięki swojej grubości. Na powierzchni tych okrągłych kolczyków zapinanych na zatrzask, a wykonanych ze srebra, umieszczono delikatne skręcające rowki, które tworzą efektowny wzór. To model który warto mieć w szkatułce na specjalne okazje!

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy as k262_x1
Kruszec Srebro
Kolor srebra Biały
Próba 925
Waga w gramach 2.50
Wysokość w centymetrach 3
Szerokość w centymetrach 0.3
Średnica w centymetrach 3
Kolekcja Simply

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również