Kolczyki srebrne kółka

Białe Srebro 925
145,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Lekko falowana, efektownie wykonana powierzchnia tych kolczyków to ciekawy sposób na to, by uzyskać przyciągający uwagę efekt stylistyczny. Kolczyki srebrne kółka są niewielkie, ale bardzo charakterystyczne. Mają płaski profil, który bardzo wyraźnie odznacza się na uszach, a przez to pięknie ozdabia współczesne, minimalistyczne stylizacje. Kolczyki zapinane są na ruchomy zatrzaskiwany sztyft, dlatego idealnie nadają się do noszenia na co dzień - tym bardziej, że pasują do każdego stroju!

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy he k234_x1
Kruszec Srebro
Kolor srebra Biały
Próba 925
Waga w gramach 3.00
Wysokość w centymetrach 2.5
Szerokość w centymetrach 0.3
Średnica w centymetrach 2.5

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również