Kolczyki srebrne owalne

Białe Srebro 925
145,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Obłe, owalne kolczyki srebrne o gładkiej powierzchni to bardzo dobre urozmaicenie, gdy poszukuje się czegoś w sam raz do stylizacji reprezentujących elegancję i styl. Te małe kolczyki z przodu prezentują się na uchu niczym prosty łuk okalający płatek ucha, dopiero z profilu pokazują swoje oblicze, jako owalny model o gładkich krawędziach. Zapinane na zatrzask kolczyki ze srebra to jeden z ponadczasowych elementów, które z pewnością warto mieć w swojej szkatułce.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy as k261_x1
Kruszec Srebro
Kolor srebra Biały
Próba 925
Waga w gramach 3.00
Wysokość w centymetrach 3.5
Szerokość w centymetrach 0.4
Średnica w centymetrach 3.5
Kolekcja Simply

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również