Kolczyki srebrne kwadraty pozłacane

Żółte Srebro 925
175,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Jubiler Schubert po raz kolejny udowadnia, że nie potrzeba wiele, aby zaskoczyć doborem swojej biżuterii. Wystarczy zamienić klasyczne koła na... równie klasyczne kwadraty! Ta unikatowa propozycja to kolczyki srebrne pozłacane w kształcie kwadratów, które fenomenalnie prezentują się na uchu zwłaszcza podziwiane z profilu. Wykonano je ze srebra w żółtym kolorze, z zapięciem na wygodny zatrzask, ułatwiającym stabilne trzymanie się kolczyków na uchu. Ten model to minimalistyczna, nieco przekorna wersja kolczyków, które pasują na każdą okazję, ale w szczególności do stylizacji casualowych.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy as k239_x2
Kruszec Srebro
Kolor srebra Żółty
Próba 925
Waga w gramach 4.00
Wysokość w centymetrach 4
Średnica w centymetrach 4
Motyw Geometria

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również