Kolczyki srebrne koła grube z motywem smoczej skóry pozłacane

Żółte Srebro 925
165,00 zł

Opis Produktu

Te wyjątkowe kolczyki o okrągłym przekroju to kolejna propozycja Jubilera Schubert dla kobiet odważnych, ale lubiących klasykę w nowoczesnym wydaniu, gdy chodzi o dodatki do eleganckich stylizacji. To kolczyki srebrne pozłacane koła o średnicy 2,8 cm, a grubości 0,3 cm, o okrągłym przekroju. Są zdecydowanie bardzo wyraziste, a odważniejszego charakteru dodaje im motyw smoczej skóry wytłoczony na całej powierzchni. Kolczyki wykonano ze srebra w kolorze żółtym - to piękna, luksusowa propozycja dla pań kochających złote akcenty w swoich stylizacjach.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy as k245_x2
Kruszec Srebro
Kolor srebra Żółty
Próba 925
Waga w gramach 3.50
Wysokość w centymetrach 2.8
Szerokość w centymetrach 0.3
Średnica w centymetrach 2.8

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również