Kolczyki srebrne kółka pozłacane

Żółte Srebro 925
110,00 zł

Opis Produktu

Kolczyki srebrne pozłacane kółka, które tutaj prezentujemy, to bardzo interesujący model, który sprawdzi się jako uzupełnienie wielu różnych stylizacji. Mają postać niewielkich kółek o średnicy 2,5 cm - delikatnie okalającej ucho, ale widocznej z daleka. Kolczyki wyróżniają się półokrągłym profilem, a także delikatnym ozdobnym rowkowaniem na powierzchni. Zapięcie na sztyft z zatrzaskiem umożliwia wygodne zakładanie i zdejmowanie. Ciepły złoty kolor srebra czyni kolczyki jeszcze bardziej eleganckimi.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy he k280_x2
Kruszec Srebro
Kolor srebra Żółty
Próba 925
Waga w gramach 2.50
Wysokość w centymetrach 2.5
Szerokość w centymetrach 0.4
Średnica w centymetrach 2.5

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również