Kolczyki srebrne owalne pozłacane

Żółte Srebro 925
135,00 zł

Opis Produktu

Kolczyki srebrne pozłacane owalne to zawsze dobry wybór - ciepła barwa podkreśla ich luksusowy, elegancki charakter i świetnie pasuje zarówno do ciepłego, jak i chłodnego typu urody właścicielki. Owalny kształt sprawia, że kolczyki są bardzo uniwersalne - świetnie wyglądają zarówno w stylizacjach casualowych, jak i tych bardziej eleganckich lub nawet wieczorowych. Wygodne zapięcie na zatrzask dopełnia obrazu tej biżuterii - jest wytworna, ale również wygodna!

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy as k233_x2
Kruszec Srebro
Kolor srebra Żółty
Próba 925
Waga w gramach 3.00
Wysokość w centymetrach 3.5
Średnica w centymetrach 3.5

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również