Kolczyki srebrne okrągłe pozłacane

Żółte Srebro 925
80,00 zł

Opis Produktu

Te minimalistyczne kolczyki srebrne pozłacane wiszące wspaniale prezentują się na uchu, i to u kobiet w każdym wieku. Mają postać niewielkiej kuleczki na sztyfcie, zakończonej delikatną ozdobą - jest to koło o wklęsłym środku, którego nieznaczna surowość sprawia, że kolczyki idealnie uzupełniają stylizacje minimalistyczne i na wskroś nowoczesne. Wykonano je ze srebra w żółtym kolorze - ten ciepły odcień wspaniale ogrzeje niejedną współczesną kreację!

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy as k243_x2
Kruszec Srebro
Kolor srebra Żółty
Próba 925
Waga w gramach 2.00
Wysokość w centymetrach 2

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również