Kolczyki srebrne owalne wiszące pozłacane

Żółte Srebro 925
195,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Dwa ogniwa o prostokątnym kształcie, z zaokrąglonymi krawędziami - te wyjątkowe kolczyki srebrne pozłacane wiszące to połączenie klasyki ze współczesnym minimalizmem. Prezentują się bardzo ciekawie nie tylko z uwagi na kształt, ale również na sposób ich zapinania - na sztyft. Gładka powierzchnia kolczyków powoduje, że ich ciepły, złoty kolor jest jeszcze lepiej zaakcentowany, i przez to ta biżuteria świetnie nadaje się również do uzupełniania eleganckich, współczesnych kreacji wyjściowych.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy as k265_x2
Kruszec Srebro
Kolor srebra Żółty
Próba 925
Waga w gramach 4.50
Wysokość w centymetrach 3
Kolekcja Simply

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również