Kolczyki srebrne prostokątne pozłacane

Żółte Srebro 925
195,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Cienkie i delikatne, a zarazem długie, o nietypowym sposobie umocowania - te wyjątkowe kolczyki srebrne pozłacane wiszące to model, który zdecydowanie wpada w oko. Mają postać cienkich prostokątów z zapięciem na sztyft, które sprawia, że stabilnie trzymają się one ucha i nie kołyszą przy poruszaniu głową. Oglądane z przodu przypominają długi, prosty pręcik, natomiast z profilu prezentują w pełni swój prostokątny kształt. To kolczyki o długości 5 cm - długie i wyraziste, a zarazem stonowane i minimalistycznej, dzięki swojej łagodnej postaci.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy as k276_x2
Kruszec Srebro
Kolor srebra Żółty
Próba 925
Waga w gramach 4.50
Wysokość w centymetrach 5
Średnica w centymetrach 5
Motyw Geometria
Kolekcja Simply

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również