Kolczyki srebrne kółka wiszące pozłacane

Żółte Srebro 925
195,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Oryginalne podejście do projektowania biżuterii takiej jak ta sprawia, że oferta Jubilera Schubert jest niezwykle ciekawa. Te kolczyki srebrne pozłacane wiszące to model składający się z dwóch kółek, ale dzięki ciekawej konstrukcji zapinany jest na sztyft. Do mniejszego kółka przyczepione zostało luźno nieco większe, o ciekawie zdobionej powierzchni. Pozłacany kolor kruszcu sprawia, że kolczyki te prezentują się niezwykle szlachetnie i luksusowo - idealnie uzupełnią więc awangardowe kreacje biznesowe lub imprezowe.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy he k270_x2
Kruszec Srebro
Kolor srebra Żółty
Próba 925
Waga w gramach 4.00
Wysokość w centymetrach 3

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również