Kolczyki srebrne liść wiszący pozłacany

Żółte Srebro 925
120,00 zł

Opis Produktu

Długie łańcuszkowe kolczyki to jeden z najbardziej lubianych przez kobiety motywów w biżuterii. Dlaczego? Ponieważ są niezwykle lekkie, poruszają się przy każdym ruchu głową i bardzo delikatne, a przez to współgrają z bardziej wyrafinowanymi stylizacjami, fryzurami czy mocnym makijażem. Te kolczyki srebrne pozłacane wiszące mają postać łańcuszka długiego na 6,6 cm zawieszonego na sztyfcie. Na ich końcu zwisa delikatny listek, który czyni tę biżuterię bardziej jesienną.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy VA K184_X1
Kruszec Srebro
Kolor srebra Żółty
Próba 925
Waga w gramach 1.50
Wysokość w centymetrach 6.5

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również