Kolczyki srebrne z białą perłą

Białe Srebro 925
80,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Te kolczyki srebrne punktowe z perłą to absolutny klasyk - rodzaj biżuterii, jaką powinna mieć w swojej szkatułce każda kobieta, i to bez względu na wiek. Dlaczego? Ponieważ ich jasny kolor pięknie kontrastuje z cerą, kolorem oczu i włosów, przyciągając uwagę, a przy tym łagodząc charakter całej stylizacji. Te kolczyki mają postać niewielkiej kulki z białej perły - są zatem bardzo eleganckie, ale również ponadczasowe i będą świetnie wyglądać teraz jak i za wiele lat!

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy PE K004_X1
Kruszec Srebro
Kolor srebra Biały
Próba 925
Waga w gramach 0.50
Kamień Perła
Wysokość w centymetrach 0.9
Szerokość w centymetrach 0.9
Średnica w centymetrach 0.9

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również