Kolczyki srebrne kółka podwójne

Białe Srebro 925
295,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Te kolczyki srebrne to wyrafinowana kompozycja klasyki połączonej z awangardą i doprawionej odrobiną minimalizmu. Na sztyfcie zakończonym efektowną kompozycją dwóch złączonych połówek koła zawieszono fantazyjnie złączone ze sobą koła jednakowej wielości. Łącznie ozdoba ma wysokość 3 lub 4 cm w zależności od wybranej opcji. Ten model wykonano ze srebra dostępnego w kolorze białym lub imitującym żółte złoto. Masa kolczyków waha się od 5.50 do 8.00 g w zależności od wybranej opcji, co czyni je wyrazistymi i doskonale widocznymi z daleka, świetnymi jako dodatek do eleganckich kreacji.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy HE K182_X1
Kruszec Srebro
Kolor srebra Biały
Próba 925
Waga w gramach 8.00
Wysokość w centymetrach 4
Szerokość w centymetrach 3
Średnica w centymetrach 3
Kolekcja Simply

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również