Kolczyki srebrne wiszące

Białe Srebro 925
115,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Wyrazistość, ale i prostota - te dwie cechy są zdecydowanie reprezentowane przez te wyjątkowe kolczyki srebrne wiszące. Zapinane na wygodny sztyft idealnie nadają się do noszenia na co dzień, ale ubarwią też niejedną wyjściową stylizację na specjalne okazje. Kolczyki mają postać dwóch ciasno ze sobą złączonych, wydłużonych ogniw o wyrazistym kształcie. Lekko kołyszą się - dlatego przy każdym Twoim ruchu głową będą doskonale widoczne z daleka.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy as k267_x1
Kruszec Srebro
Kolor srebra Biały
Próba 925
Waga w gramach 2.50
Wysokość w centymetrach 2.5
Kolekcja Simply

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również