Kolczyki srebrne z perłą wiszące

Białe Srebro 925
185,00 zł

Opis Produktu

Te wyjątkowe kolczyki srebrne wiszące z perłą sprawią, że każda Twoja elegancka kreacja będzie doskonale dopełniona. Zapinane na sztyft mają bardzo wygodną konstrukcję z długim na 5 cm sztywnym pręcikiem kołyszącym się na płatku ucha. Z jego końca zwisa wspaniała czarna perła - to kamień, który dzięki swojemu ciemnemu blaskowi dodaje każdej wytwornej stylizacji łagodnego, poważnego wdzięku. Model ten uwielbia ponadczasowe, klasyczne kreacje - przy nich ma szansę najlepiej się prezentować.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy va k319_x2
Kruszec Srebro
Kolor srebra Biały
Próba 925
Waga w gramach 3.00
Kamień Perła
Wysokość w centymetrach 5
Szerokość w centymetrach 0.6
Średnica w centymetrach 0.6

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również