Kolczyki srebrne groty z tytanem

Białe Srebro 925
175,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Oryginalna, surowa forma tych kolczyków doskonale współgrać będzie ze stylizacjami w stylu nowoczesnym, również tymi bardzo nietypowymi. To kolczyki srebrne wiszące z dodatkiem tytanu. Zapinane są na sztyft zakończony trójkątem, na którym zawieszono główny element ozdobny. Jest nim podłużny deltoid wypełniony tytanem w kolorze ciemnoniebieskim, przypominający grot. Takie kolczyki o chłodnej kolorystyce to idealne uzupełnienie do stylizacji w różnych barwach, również tych bardzo odważnych!

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy el k017_x1
Kruszec Srebro
Kolor srebra Biały
Próba 925
Waga w gramach 3.00
Rodzaj Wykończenia Tytan
Wysokość w centymetrach 4.6

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również