Kolczyki złote delfinki z cyrkonią

Żółte Złoto 585
205,00 zł

Opis Produktu

Te urocze zapinane na sztyft kolczyki złote punktowe wykonano z żółtego kruszcu próby 585, który dodaje im szlachetnego wdzięku. Przedstawiają one niewielkie delfinki - to motyw, który szczególnie lubią dziewczynki i nastolatki, ale który przypadnie do gustu również paniom kochającym zwierzęta. Kolczyki ozdobiono wewnątrz niewielką cyrkonią w kolorze białym - to drobiazg, dzięki któremu pięknie błyszczą w świetle.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy ta k030_x2
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 0.50
Kamień Cyrkonia
Kolor kamienia Biały
Wysokość w centymetrach 0.8
Kolekcja Chrzest, Dziecko, Komunia, Nature

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również