Kolczyki złote okrągłe z cyrkoniami

Żółte Złoto 585
405,00 zł

Opis Produktu

Te kolorowe kolczyki złote punktowe to wspaniała propozycja dla pań, które cenią sobie modele biżuterii wykonanej z żółtego złota, ale z dodatkiem wielobarwnych, dodających uroku kamieni. Te kolczyki mają postać okrągłych sztyftów wysadzanych na powierzchni białymi oraz niebieskimi cyrkoniami, tworzącymi piękny, efektownych wzór. Doskonale współgrają z wieloma codziennymi i wieczorowymi kreacjami na wiosnę i lato, szczególnie w podobnych kolorach.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy og k761_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 1.10
Kamień Cyrkonia
Kolor kamienia Biało - Niebieski
Wysokość w centymetrach 0.6

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również